Kurz Spirální stabilizace páteře Praha 1 rehabilitace


Spirální stabilizace páteře

V systému Spiralbody kombinuji několik technik, se kterými jsem se za mnoho let své praxe setkala. Používám ověřený a ucelený systém cviků, který vychází z Iyengar yogy a využívá spirální stabilizaci. Klade zvýšený důraz na správné provedení ásan, zapojení funkčních spirálních zřetězení svalů, které by se mělo správně zapojovat v každém kroku.

15 let pracuji jako terapeut. Většinou pracuji pomocí Dornovy metody, ale často využívám i jiné techniky (Spiral dynamik, SPS a jiné). Specializuji se na skoliózy a často ke mě jezdí i případy, které dostaly doporučení k operaci, která skoliózu řeší zavedením kovových tyčí do zad.

Pracuji také jako lektor SPS a tuto techniku vyučuji maséry a fyzioterapeuty po celé republice. Tuto svou praxi využívám s klienty na józe.

Často u mě končí lidé, kteří si ať už špatně prováděnou jógou, nebo i jinými sporty vytvořili zdravotní problémy. Samozřejmě lepší je začít správně už od začátku.

Spíše než za jogína se považuji za terapeuta, který využívá jógu, stejně jako další systémy a techniky, abych lidem pomohla vrátit se k sobě, k dokonalému zdraví, do svého středu.

Pokud chcete tento systém vyzkoušet, zavolejte

Fotografie ze cvičení naleznete ve fotogalerii zde.

První hodina zdarma.